top of page

Kargo , İade ve Değişim

                                                            Kargo 

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır? Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Siparişleriniz 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargo teslim süresi teslim adresinize göre değişiklik gösterebilir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarınca teslimat yapılmamaktadır.
Tüm ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Kargo Elemanı, Teslimat Adresinde Beni Bulamaz İse, Ne Olur ?

Eğer teslim adresinde kimse bulunamaz ise, kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlemeniz için kapınıza “KARGO İHBAR NOTU” bırakılabilir ve kargoyu şubeye geri getirilebilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alınmalıdır. Belirtilen sürede teslim alınmayan kargo, Çeyizden'e iade edilir.
 

                     İade   ve    Değişim

Satın aldığınız ürünleri 7 gün  içerisinde ürünü kullanmadan,yıkamadan ve ambalaj hasarı oluşmamış şekilde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Değişim ve İade Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Ürününüzü teslim aldıktan sonra değişim yada iade talebinizi oluşturmak için faturanızın arka yüzünde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız gereklidir. Sizlere daha doğru ürün ve hizmetleri sağlayabilmemiz adına iade nedeninizi de rica ederiz. İade ve değişim için kargo firması ile iade ürünü teslim edebilirsiniz.
 

İade ve Değişimde Kargo Ücreti Kime Ait ?

İade ve değişim gönderilerinde, üründe ve verilen hizmette herhangi bir kusur olmaması durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.


Ürün İadesi Onaylandıktan Sonra Ücret Geri Ödemesi Nasıl Olur ?

İade yada değişim için geri gönderdiğiniz ürünler incelenir  kullanılmış olmadığı ve ürünün ambalajı ile eksiksiz olduğu teyit edilir. İade Onayından sonra

*Havale ile Yapılan Ödemeler
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

*Kapıda Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra  iade ücretiniz belirttiğiniz hesap numaranıza aktarılır.

bottom of page